Başka Şehrimiz:
Yolculuk Planlama
Gelişmiş Ayarları
Canlı Saat Tarifesi

Hat Saat Tarifesi
Yeni Hat Ekle
X

Buradan Oraya (İstanbul) artık cebinde:
Android   iPhone, iPad, iPod

»
»
»

141A Atakent Mahallesi - Mecidiyeköy

İETT
Kalite (hızı ve sıklığa dayalı): 2 7

İETT tarafından sunulan otobüs hattır.

Yorumlar

Otobüse binemiyorum. Bunun nedeni yolun kötülüğü ve trafik derdi değil. Bunun nedeni otobüsler her sabah aynı problem yaşanıyor, Esenler halkıyla memnuniyet anketi yapılsa sınıfta kalırsınız , 97m , 92 s , 146m , 33cm, 141a ve aklıma gelmeyen Bağcılar-Mecidiyeköy Otobüsleri. Otobüsler sürekli dolu geliyor. Sabah 6 ve 7 civarında binilmiyor. Duraklarda da durmuyorlar zaten .Kafasına göre belediye görevlisi basıp gidiyor. Duraklarda 2 otobüs insan bekliyor. Sabah saat:6 da durakta bekliyorum 7:30 a kadar ancak sıkışarak binebiliyorum. Bu konuyla ilgili İETT nin resmi sayfasına girip şikayette bulundum. Bu konu sadece benim konum değil tüm Esenler sakinlerinin konusudur. İlgilenin bu konuyla lütfen.
141a hattının hızı çok iyi fakat Mecidiyeköy'den iş günlerinde saat 08:00 de sefer var sadece bu saatin yarım saat daha öne alınması yani 07:30 da başlaması işe gidenler için çok iyi olur işimize yetişemiyoruz.
Yukarıda yazılı hareket saatleri bir belediyenin halkına vermek zorunda olduğu hizmetlerin bir parçasımıdır. Mecidiyeköyden Atakente yada tersine insanlar sadece iki defamı gidip gelirler. Nasıl bir ölçümlemedir ve nasıl bir hizmet anlayışıdır. Nasıl bir cezalandırma takdiğidir. 16:00 dan sonra okulundan işinden yada başkaca bir işinden çıkan bireyin evine ulaşım için 3 saat beklemelimi yoksa 3 vesaitle bize bu hizmeti sağlayan belediyemize şükür etmeli, Sayın ilgili bu istanbulda yaşayan bir vatandaşın hakkını gasp etmek, diğerlerindenn ayırmak ve dahada ilerisi vergilei ile ortak hizmet almak hakkı olan birinin hakkını yemektir. Ey yetkili, oturuğunuz yerden kalkın ve gün içerisinde birkaç kere atakent mecidiyeköy hattını gidip gelmeyi bir deneyip yediğiniz kul hakkının hesabını nasıl vereceğinizi sonra düşünün
Otobüse binemiyorum bunun nedeni yolun kötülüğü ve trafik derdi değil. Bunun nedeni Otobüsler Her sabah aynı problemi yaşıyor Esenler halkı bu konuyla ilgili memnuniyet anketi yapılsa sınıfta kalırsınız , 97m , 92 s , 146m , 33cm, 141a ve aklıma gelmeyen Başakşehir Mecidiyeköy Otobüsleri... Otobüsler sürekli dolu geliyor sabah 6 ve 7 civarında binilmiyor duraklarda da durmuyorlar, zaten kafasına göre belediye görevlisi basıp gidiyor. Duraklarda 2 otobüs insan bekliyor Sabah saat:6 da durakta bekliyorum 7:15 e kadar ancak biniyorum otobüsler artık ışıkların Bu konuyla ilgili İETT nin resmi sayfasına girip şikayette bulundum. Bu konu sadece benim konum değil Tüm Esenler sakinlerinin konusudur.
selamınaleyküm atakente bağlı güneşpark evlerinde oturmaktayız 89Eeminönü otobüsü istemekteyiz sirkeçiye gitmekmek için 2 vesait değiştirmekteyiz 89t 89 98t e-59 141m otobüslerinden cok memnunuz birde Eminönü olursa cok rahat ederiz.saygılarımızla selamınaleyküm
İETT'nin 141A seferi 17:40'da Mecidiyeköy'den kalması gerekirken tam 18:32'de hareket etti. Otobüsün durağa geç gelmesini çağrı merkezindeki görevli İstanbul'un trafik durumuna bağladı. Sabah 2, akşam 2 sefer olan bu hat, sadece bir etabı yaklaşık 15.000 nüfuslu bir yerleşim yerine hizmet veriyor. Atakent Mahallesi'ne hizmet veren diğer hatlarda da benzer aksamalar çok sık olmakta ve şikayetlerime kurum, trafik durumu gibi çok genel geçer mazeretlerle basmakalıp cevaplar vermekteler.

Saat tarifesini görmek için lütfen aşağıdaki duraklardan birisi seçin:

Gidiş

 1. Atakent Mahallesi (Küçükçekmece)
 2. Halkalı Stadı (Küçükçekmece)
 3. Doğa Parkı (Küçükçekmece)
 4. Kardelen (Küçükçekmece)
 5. Nergiz (Küçükçekmece)
 6. Kuzey Kapısı (Küçükçekmece)
 7. Atakent 3.Etap (Küçükçekmece)
 8. Lale (Küçükçekmece)
 9. Gül (Küçükçekmece)
 10. 2.Etap Konutları (Küçükçekmece)
 11. Kuşlar Tepesi (Küçükçekmece)
 12. Ana Okulu (Küçükçekmece)
 13. Alarko Blokları (Küçükçekmece)
 14. Olympiakent (Küçükçekmece)
 15. Defne 1.Evleri (Küçükçekmece)
 16. Kutlutaş Blokları (Küçükçekmece)
 17. 19.Sokak (Küçükçekmece)
 18. Ikitelli Caddesi (Küçükçekmece)
 19. Halkalı Yolu (Küçükçekmece)
 20. Sakarya Caddesi (Küçükçekmece)
 21. Cumhuriyet Caddesi (Küçükçekmece)
 22. 1.Etap Konutları (Küçükçekmece)
 23. Medipol Üniversite H (Bağcılar)
 24. Fatih Mahallesi (Bağcılar)
 25. Kemalpaşa Mahallesi (Bağcılar)
 26. Yüzyıl Köprüsü (Bağcılar)
 27. Tuna Mahallesi (Esenler)
 28. Mehmet Akif Ersoy Cd (Esenler)
 29. Birlik Mahallesi (Esenler)
 30. Kazım Karabekir Mah. (Esenler)
 31. Ayvansaray (Fatih)
 32. Halıcıoğlu 6 (Beyoğlu)
 33. Okmeydanı (Şişli)
 34. Çağlayan Yolu (Şişli)
 35. Mecidiyeköy Viyadük (Şişli)

Dönüş

 1. Mecidiyeköy Viyadük (Şişli)
 2. Çağlayan Yolu (Şişli)
 3. Okmeydanı (Şişli)
 4. Halıcıoğlu 6 (Beyoğlu)
 5. Ayvansaray (Fatih)
 6. Atışalanı Yanyol (Esenler)
 7. Birlik Mahallesi (Esenler)
 8. Uludağ Caddesi (Esenler)
 9. Gazi Caddesi (Esenler)
 10. Oruçreis (Esenler)
 11. Yüzyıl Köprüsü (Bağcılar)
 12. Basın Tesisleri (Bağcılar)
 13. 1.Etap Konutları (Küçükçekmece)
 14. Cumhuriyet Caddesi (Küçükçekmece)
 15. Sakarya Caddesi (Küçükçekmece)
 16. Atatürk Mahallesi (Küçükçekmece)
 17. 19.Sokak (Küçükçekmece)
 18. Kutlutaş Blokları (Küçükçekmece)
 19. Olympiakent (Küçükçekmece)
 20. Alarko Blokları (Küçükçekmece)
 21. Ana Okulu (Küçükçekmece)
 22. Kuşlar Tepesi (Küçükçekmece)
 23. 2.Etap Konutları (Küçükçekmece)
 24. Gül (Küçükçekmece)
 25. Lale (Küçükçekmece)
 26. Atakent 3.Etap (Küçükçekmece)
 27. Kuzey Kapısı (Küçükçekmece)
 28. Nergiz (Küçükçekmece)
 29. Kardelen (Küçükçekmece)
 30. Doğa Parkı (Küçükçekmece)
 31. Atakent Mahallesi (Küçükçekmece)

Şubat 2015: Buradan Oraya 2015'ın En İyi Girişimlerden Biri Olarak Seçildi!

Buradan Oraya Etohum tarafından Türkiye'nin En İyi 15 girişimlerden biri seçildi! Tüm kullanıcılarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Uygulamalar - cep ve tabletler için

Buradan Oraya (İstanbul) artık cebinde:

Hoş Geldiniz

İstanbul'un tüm toplu taşıma için canlı kalkış saat tarifeler, normal saat tarifeler ve güzergâh haritaları bu websitede bulabilirsiniz. Ayrıca ilk kez için yalnız bir başlangıç ve bitirme durak ile tam yolculuk planlayabilirsiniz. Sorularınız veya fikirleriniz varsa, lütfen bizimle iletişim kurun epostayla veya facebook sayfamızda. Şu an web sitemizde olan hatlar ve saat tarifeler tüm otobüsler (IETT ve Havataş), tren, metro, tramvay ve farklı vapur (İDO, Şehir Hatları, Dentur, Turyol and Prenstur) dahil eder.

Sizin Şehriniz için BuradanOraya

BuradanOraya, Public Transport International tarafından sunulan bir hizmettir. Türkiye'de birçok şehir ile çalışan Public Transport International internet üzerinde toplu ulaşım bilgilendirme sistemleri yaratıyor. Bu platform sizin şehriniz için almak isterseniz lütfen bizimle irtibat kurun.